SP1 Aktualności Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze 2011 czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze 2011


   Dnia 28 września 2011 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze-2011”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych. Każdy z nich wykonał pracę plastyczną na temat prawidłowego korzystania z zasad ruchu drogowego. Nagrodą główną był rower, który otrzymała Amelia Janiak – uczennica klasy 1b. Wszyscy uczniowie dostali upominki. Fundatorem nagród była firma Statoil Poland z siedzibą w Warszawie.
Nagrodzonym uczniom gratuluję!

 
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA