SP1 Aktualności Pasowanie na ucznia czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Pasowanie na ucznia

   Dnia 5 października 2011r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Uczniowie w odświętnych strojach składali ślubowanie, że będą dobrze się uczyć, będą szanować swoich nauczycieli i dbać o dobre imię szkoły. Po ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia. Każdy uczeń otrzymał dyplom i odznakę „Witaj w szkole”. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych zaśpiewali piosenkę „Nasza klasa”. Część artystyczną uświetnił występ zespołu tanecznego i wokalnego. Na uroczystość pasowania przybył Wiceburmistrz Miasta Żary- pan Edward Łyba.
W tym dniu uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę integracyjną do Biedrzychowic.
Z życzeniami
wicedyrektor szkoły Honorata Kryszewska
 
fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA