SP1 Aktualności Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

   W związku z Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych został ogłoszony międzyklasowy konkurs polegający na ułożeniu hasła zachęcającego do czytania książek i korzystania z biblioteki. Miał to być wiersz, prosta rymowanka, reklama, ogłoszenie ozdobione kolorową ilustracją. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa i książek oraz wyeksponowanie biblioteki jako placówki interdyscyplinarnej.
   Prace zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej pod hasłem „Biblioteka skarbnicą wiedzy” w holu szkoły. W przygotowanie prac zaangażowali się uczniowie klas II-VI i ich wychowawcy. Za co bardzo dziękujemy !

Wyniki konkursu
   Za trud włożony w przygotowanie prac uczniowie klas otrzymali dyplomy, zaś najciekawsze prace zostały nagrodzone i wyróżnione.
  
Prace nagrodzone:
Klasa 5 a
Klasa 3 c
Klasa 2 b
Prace wyróżnione:
Klasa 6 a
Klasa 6 b
Klasa 4 a
Klasa 6 d

Jolanta Koch
Izabela Olszańska
fot. Piotr Pałac 
 
 
STOPKA