SP1 Aktualności A bear called Paddington sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

A bear called Paddington

   W październiku naszą szkolę odwiedził niejaki Paddington, który stał się stałym bywalcem na lekcjach języka angielskiego. Niepozornie wyglądający niedźwiadek, a już zwiedził Żary, Zieloną Górę, Poznań i Wałbrzych, a jakby tego było mało, minione wakacje spędził w Canterbury (w Wielkiej Brytanii).
   Mieliście okazję nie tylko poznać prawdziwą historię tego małego przeuroczego podróżnika (pamiętajmy, że choć przybył do nas z Londynu, tak naprawdę pochodzi z mrocznych zakątków Peru), ale również uczyć się razem z nim nowych słówek, piosenek oraz tekstów. Niektórzy przygotowali plakaty z jego podobizną, które można podziwiać w gabinecie 201C. Paddington zwiedził Jedynkowe mury, a relacja z pobytu została zamieszczona w jego kronice podróży oraz u nas na stronie. Teraz Miś wyrusza do kolejnej szkoły, tym razem w Żaganiu.
   Życzymy Misiowi: Have a good trip and come back soon! (Szczęśliwej podróży i wróć do nas niedługo!). Wszystkich miłośników Paddingtona zapraszam do obejrzenia zdjęć oraz poniższych filmików.
Karolina Wojtiuk
 
 fot. Karolina Wojtiuk
 
(po angielsku)


(po polsku)

 

 
UWAGA!

   Wraz z listopadem rusza zupełna nowość na naszej stronie! ENGLISH MATTERS to strefa, na której przeczytacie wiele interesujących informacji o języku angielskim i krajach anglojęzycznych. Nie zabraknie również zaskakujących ciekawostek kulturowych.
Serdecznie zapraszam do lektury!
Karolina Wojtiuk
  
ENGLISH  MATTERS
 
STOPKA