SP1 Aktualności Platforma e-learningowa z języka angielskiego „Fun English” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Platforma e-learningowa z języka angielskiego „Fun English”
   
   Przez najbliższe trzy miesiące wszyscy uczniowie klas IV- VI będą mogli bezpłatnie korzystać z tego mulitmedialnego narzędzia do nauki języka angielskiego.  

   FunEnglish.pl to interaktywna platforma nauczania języka angielskiego dla dzieci, której podstawowym założeniem jest nauka angielskiego na odległość przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Kurs ten jest zbudowany z czterech typów multimediów: filmy, fotolekcje, gry edukacyjne oraz piosenki. Te jak i inne możliwości, jakie daje platforma, stanowią doskonałe uzupełnienie lekcji języka angielskiego.

   Serdecznie zapraszamy uczniów do korzystania z platformy.

Karolina Wojtiuk i Katarzyna Szczepaniak
 
STOPKA