SP1 Aktualności Andrzejkowe wróżby sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Andrzejkowe wróżby

   Tradycyjnie - 30 listopada przenosimy się w świat wróżb, magii i fantazji! Uczniowie naszej szkoły przygotowali wróżby, przystroili klasy, a rodzice uczniów słodki poczęstunek. Wszyscy marzyli o ciekawych, dalekich podróżach, o sukcesach w szkole, dobrych kolegach, ładnych ubraniach, kim będą w przyszłości. Aby te marzenia się spełniły musi im towarzyszyć szczęście. Dlatego każdy uczeń losował „symbole andrzejkowe” i wypowiadał kolejne zaklęcie: „Hokus-pokus, czary-mary, aby wróżba się spełniła, złóżmy dary”.
   Andrzejkowe wróżby i czary są tylko zabawą, ale żeby te marzenia się spełniły musimy sobie powróżyć!
   Z życzeniami pomyślnych wróżb i aby wszystkim się one spełniły!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA