SP1 Aktualności Z poprawną polszczyzną na co dzień piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Z poprawną polszczyzną na co dzień

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Dwudziestu z nich zakwalifikowało się do II etapu. Oto oni: Julia Szczypiorowska, Aleksandra Sinkiewicz, Wiktoria Karpińska, Daria Wojtysiak, Wiktoria Foszcz, Oliwia Górska, Zuzanna Krawczyk, Filip Ratman, Joanna Gregorczyk, Zuzanna Matuszewska, Daria Antoniewicz, Szymon Szczepański, Aleksandra Wołoszyn, Adrianna Kopeć, Julia Kondracka, Radosław Żurawek, Angelika Stankiewicz, Julia Rutkowska, Klaudia Strochalska, Luiza Niewińska. Kolejne zmagania już 10 stycznia.
Życzymy Wam powodzenia!Uwaga!

15 XII odbędzie się Szkolny Konkurs Recytatorski. Trwają już eliminacje klasowe.
Wszystkich miłośników żywego słowa prosimy, by zgłosili się do swoich nauczycieli języka polskiego.
 
STOPKA