SP1 Aktualności Odwiedziny Biskupa sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Odwiedziny Biskupa

   5 grudnia 2011 r. w ramach wizytacji w parafii św. Józefa w Żarach gościł w murach naszej szkoły Ksiądz Biskup Paweł Socha. Biskup przybył w towarzystwie Księdza Dziekana Stanisława Pojnara. Po oficjalnym przywitaniu dostojnego gościa przez Panią Dyrektor i Samorząd Uczniowski nastąpiło spotkanie Księdza Biskupa z dziećmi zgromadzonymi na sali gimnastycznej. Uczniowie chętnie rozmawiali i słuchali słów gościa. Na koniec Biskup udzielił wszystkim swojego błogosławieństwa, a następnie udał się na spotkanie z gronem pedagogicznym. Ksiądz Biskup życzył wszystkim, by pomimo trudności, z jakimi boryka się szkoła, podejmowali nadal trud w kształceniu i wychowaniu młodego pokolenia oraz by nikomu nie zabrakło optymizmu i radości w codziennej pracy.
Kamila Leszczyńska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA