SP1 Aktualności Z wizytą w redakcji… wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Z wizytą w redakcji…

   Dnia 7 grudnia 2011roku uczniowie klasy 3c odwiedzili Gazetę Regionalną. Zapoznali się z pracą dziennikarza i etapami powstawania gazety. Każdy uczeń zadawał pytania dotyczące spotkań dziennikarzy z rozmówcami, ciekawych wydarzeń i pracy fotoreportera. Uczniowie pochwalili się swoją pasją małego dziennikarza, pisząc artykuły do naszej szkolnej gazetki. W miłej atmosferze przebiegało spotkanie w redakcji. Wszyscy uczniowie w przyszłości zapewnili, że chcą zostać dziennikarzami.
Z dziennikarskim pozdrowieniem
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska

 
STOPKA