SP1 Aktualności Mikołajkowy Turniej Sportowy wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Mikołajkowy Turniej Sportowy

   To już X Jubileuszowy Międzyklasowy Mikołajkowy Turniej Sportowy zorganizowany przez wychowawczynie kl. 1b i 1c SP1 Żary. Uczniowie mieli okazję bliżej poznać się oraz sprawdzić swoje umiejętności sportowo-plastyczne. Rywalizacja dostarczyła dzieciom wiele emocji. Zwycięzcy otrzymali nagrody.
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Ewa Witkowska


Mikołajki inaczej…

   Z okazji Mikołajek dzieci z klas Ib i Ic SP1 w Żarach wybrały się do Teatru Lubuskiego na spektakl „Doktor Dollitl i jego zwierzęta”. Niezwykle barwne przedstawienie dostarczyło wielu wspaniałych wrażeń i emocji. Dodatkową atrakcją była również wizyta w Mc Donald’s. Szkoda, że tak szybko minął ten Mikołajkowy dzień.
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Halina Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA