SP1 Aktualności W schronisku dla zwierząt czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

W schronisku dla zwierząt

   W schronisku dla zwierząt. Po raz jedenasty w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach przeprowadzono zbiórkę żywności dla zwierząt ze schroniska w Kadłubiu. Zebrano 70 kg karmy. Uczniowie z klasy 3c wraz z rodzicami odwiedzili schronisko, a na ręce pana Bara - kierownika schroniska przekazali karmę. Uczniowie rozmawiali o zwierzętach, zadawali pytania, a każdy z nich chciał zaopiekować się pieskiem w domu. Myślę, że po takiej wizycie ktoś pomyśli o adopcji. Z pozdrowieniami
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska


Góra Grosza

Akcja „Góra Grosza” zakończyła się już i policzono pieniądze, Po dokładnym przeliczeniu każdej monety dowiedzieliśmy się, że jest 17 455 monet (o wadze ok. 37 kg), a równowartość wszystkich monet to aż 461,06 zł!, które przekażemy dla Towarzystwa „Nasz Dom” wspierającego dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych. Dziękujemy za wsparcie i dobre serduszka!
SU

 
STOPKA