SP1 Aktualności Ranking szkół na FunEnglish.pl czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ranking szkół na FunEnglish.pl

   Jedynka uplasowała się na 8. miejscu spośród 264 szkół z całej Polski! W sumie nasi uczniowie spędzili już 454 godziny 54 minuty i 55 sekund na platformie e-learningowej. Średnio jedna osoba z naszej szkoły poświęciła 2 godziny 23 minuty i 39 sekund na naukę języka angielskiego poprzez FunBook. 86,36% uczniów wykazuje się częstą aktywnością. Ada Kopeć jest w ścisłej piątce najaktywniejszych użytkowników w Polsce, uzyskała 12 poziom (Exp. 6616). Przypominam wszystkim uczniom, że darmowy dostęp do platformy jest zapewniony tylko do 26 lutego 2012 r. Dlatego zachęcam do jeszcze aktywniejszego korzystania z zasobów na FunEnglish.pl!
Karolina Wojtiuk
 
STOPKA