SP1 Aktualności Dzień otwarty szkoły - fotorelacja sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dzień otwarty szkoły - fotorelacja

   Jak co roku w naszej szkole 21 marca 2012 roku zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Nauczyciele przygotowali ciekawe zajęcia plastyczne, matematyczne, przyrodnicze, ruchowe i komputerowe. Dzieci chętnie brały udział w zabawach, wykonały piękne prace plastyczne związane z wiosną, przeprowadzały „małe” doświadczenia i ćwiczyły naukę języka obcego. Dzieci uczestniczyły w zajęciach logopedycznych i terapii pedagogicznej. Rodzice mogli zasięgnąć informacji pedagoga w sprawie dojrzałości szkolnej i przygotowania dziecka do szkoły. Nauczyciele udzielali porad rodzicom w sprawach dotyczących edukacji dziecka w szkole. Przygotowane formy pracy z dziećmi cieszyły się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród przedszkolaków, ale i ich rodziców.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

fot. C. Sułkowski 

Innowacja pedagogiczna „Strategia myślenia”
czyli wykorzystywanie różnorodnych i nowoczesnych metod
i form pracy dydaktycznej w rozwoju myślenia uczniów
 

PREZENTACJA from Sto Procent on Vimeo.

 
STOPKA