SP1 Aktualności Festiwal bajek wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Festiwal bajek

   21 marca 2012 r. w SP nr1 w Żarach w ramach Dni Otwartych Szkoły odbył się Festiwal Bajek, Wzięły w nim udział klasy drugie, Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie zaprezentowali się w przygotowanych przez siebie przedstawieniach: O królewnie Niedbalusi, Czerwony Kapturek, Bajka o smoku. W drugiej części wybrani uczniowie z poszczególnych klas odpowiadali na pytania związane z obejrzanymi bajkami. Ponadto uczniowie przygotowali prace plastyczne przedstawiające sceny z wybranych bajek. Dzieci przy pomocy wychowawców i rodziców przygotowały stroje, rekwizyty i dekoracje. Na widowni zaszczyciły nas swoją obecnością dzieci z przedszkola „Groszki” oraz nasi młodsi koledzy z klasy pierwszej.
   Na koniec uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i wyróżnienie w postaci dyplomu. Nie zapomniano też o słodkich upominkach dla aktorów i gości. Festiwal przebiegał w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Dostarczył dużo pozytywnych wrażeń zarówno gospodarzom jak i zaproszonym gościom.
Wiesława Półtorak

 
STOPKA