SP1 Aktualności Nasi przedstawiciele w Polskiej Akademii Nauk sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Nasi przedstawiciele w Polskiej Akademii Nauk
   
   W tym roku szkolnym nasi uczniowie wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Jego celem jest pokazanie, jak ważna jest dobra znajomość ojczystego języka. Uczniowie naszej szkoły pokazali, że są z poprawną polszczyzną za pan brat. W pierwszym etapie wzięło 51 uczniów. Do drugiego zakwalifikowało się ich już tylko 20. 27 marca w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie odbył się III etap konkursu. Wzięła w nim udział uczennica klasy 4c Ola Sinkiewicz. Jesteśmy z niej niezwykle dumni i życzymy jej sukcesów w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasi uczniowie jeszcze liczniej wezmą udział w tym ciekawym konkursie.
Edyta Talarowska
Oto fotorelacja Oli Sinkiewicz.

     
fot. Edyta Talarowska
 
STOPKA