SP1 Aktualności Konkurs plastyczny: „Wymarzony łaciaty świat” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs plastyczny: „Wymarzony łaciaty świat”

   Uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w konkursie plastycznym skierowanym do dzieci i młodzieży, które w ramach programu „Mleko z klasą” piją mleczko Łaciate. Uczestnicy konkursu pod kierunkiem pani Kingi Stachów wymyślili i wykonali pracę plastyczną – konstrukcję z pustych kartoników po mleczku Łaciate, która przedstawia wieżę Eiffla. Celem konkursu jest promowanie nawyku codziennego picia mleka w kartonach oraz inicjowanie wśród uczniów pomysłowości i artystycznych form wyrazu. I udało się! Wieża już stoi na korytarzu obok drzwi do stołówki szkolnej. Zdjęcia zrobione i wysłane. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na rozstrzygnięcie konkursu, które nastąpi w maju.
Prosimy: trzymajcie kciuki 
p. Kinga Stachów

 
fot. Kinga Stachów
 
STOPKA