SP1 Aktualności Balladyna 2012 - „W świecie marionetek” sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Balladyna 2012 - „W świecie marionetek”

   Dnia 19 kwietnia 2012 roku szkolna grupa teatralna „Świetliki” wystąpiła podczas XIV Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych BALLADYNA 2012 Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie pt. „W świecie marionetek”, które zostało bardzo ciepło przyjęte przez zgromadzoną widownię.
   W przedstawieniu wystąpili uczniowie klas I-VI: Zosia Grzeszczuk 1b, Sandra Niezgoda 1b, Hania Gregorczyk 1b, Amelka Janiak 1b, Fabian Brzozowski 1b, Emilka Żelazek 3b, Paulina Helman 3b, Zuzia Matuszewska 4a, Ola Sinkiewicz 4c Natalia Kuziemska 5b, Dawid Tomaszewski 5b, Martyna Kunysz 6c. Młodym aktorom za zaangażowanie i udział w przedstawieniu dziękują opiekunowie:
Małgorzata Łukowska i Wioletta Bas.
fot. Wioletta Bas
 
STOPKA