SP1 Aktualności MIĘDZYKLASOWY KONKURS MATEMATYCZNY piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

MIĘDZYKLASOWY KONKURS MATEMATYCZNY

   Dnia 16 kwietnia 2012r. odbył się pierwszy międzyklasowy konkurs matematyczny klas I. Z każdej klasy wzięło udział 4 uczniów. Zadania przygotowały p. Monika Majerska oraz p. Kazimiera Ardelli.

   Uczniowie zmagali się z różnorodnymi zadaniami matematycznymi o różnym stopniu trudności. Uczestnicy liczyli fasolki, dodawali i odejmowali w zakresie 20, porządkowali liczby rosnąco, odczytywali hasło matematyczne, analizowali zadania typu prawda – fałsz, rozwiązywali zadania tekstowe, rozpoznawali i zliczali figury geometryczne na rysunku oraz wykonywali zadania z orientacji przestrzennej. Uczniowie wykazali się wysokimi umiejętnościami matematycznymi oraz biegłą sprawnością rachunkową.

WYNIKI :
I miejsce – Julia Gruchot z 1a
II miejsce – Anna Dropała z kl.1b i Marcin Szymański z kl.1c
III miejsce – Szymon Gańczarczyk z 1a

WYRÓŻNIENIA :
Damian Lenczyk (1a)
Zofia Grzeszczuk (1b)
Emilia Jaszczur (1c)
Aleksandra Sereda (1c)
Anna Witkowska (1d)
Kazimiera Ardelli

 
STOPKA