SP1 Aktualności Doodle 4 Google środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Doodle 4 Google
 

   Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie polegającym na stworzeniu własnej, artystycznej wizji logo Google. Tegoroczne zadanie polegało na kreatywnej interpretacji zdania „...Pozdrowienia z Polski”. Zwycięska praca zastąpi logo na stronie głównej Google.pl 8 czerwca, a jej autor wygra atrakcyjne nagrody dla siebie oraz szkoły.
Spośród kilkunastu tysięcy zgłoszeń Jury wyłoniło piętnastu autorów najlepszych doodli. Na stronie www.google.pl/doodle4google/ można zagłosować na wybraną przez siebie pracę i można pomóc zdecydować jury konkursu, czyje logo zobaczą miliony Polaków. Podczas głosowania (21 maja - 3 czerwca) można oddać swój głos na jednego doodla z każdej kategorii wiekowej. Głosujcie na doodle.
 
Andrzej Woźniak, Teresa Mierzwińska, Dariusz Truś, Cezary Sułkowski

Zapraszamy do galerii doodli uczniów Jedynki
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
STOPKA