SP1 Aktualności Wyjątkowy Dzień Dziecka w kl.1a i kl.1d sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wyjątkowy Dzień Dziecka w kl.1a i kl.1d

   1 czerwca uczniowie klas 1a i 1d wraz z rodzicami wzięli udział w konkurencjach sportowych pod hasłem ,,Szkolne Euro 2012’’. Impreza była połączona z Dniem Rodziny.
   Uczniowie ubrani na sportowo z pomponami biało- czerwonymi w ręku i symbolem flagi Polski na twarzy zawzięcie konkurowali w różnych zawodach sportowych. Było 7 konkurencji, w każdej brało udział 5 dzieci i 5 rodziców. Pozostali skandowaniem kibicowali rywalom. Wśród konkurencji były biegi, toczenie piłki slalomem, skoki na wielkiej piłce, łączony skok z miejsca na odległość , rzuty do celu, przeciąganie liny oraz strzał piłką nożną do bramki.
   Była wyjątkowo sportowa atmosfera poprzedzająca ,,EURO 2012”, a uczniowie twierdzili, że sportowa zabawa to fajna sprawa.
   Po emocjach sportowych uczniowie wraz z rodzicami gościli się w klasach, gdzie dzieci zaprezentowały program artystyczny swoim bliskim. Rodzice także przygotowali niespodzianki dla swoich pociech z okazji Dnia Dziecka.
Program imprezy na Dzień Dziecka przygotowały
wych. kl. 1a K. Ardelli i wych. kl. 1d M. Majerska
fot. Kazimiera Ardelli
 
STOPKA