SP1 Aktualności OBUT - 2012 piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

OBUT - 2012

   Uczniowie klas trzecich przystąpili do Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Trzecioklasistów, który odbył się 22 maja. Test pisało 64 uczniów. Celem było sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy i umiejętności po pierwszym etapie kształcenia. Test składał się z dwóch części: polonistycznej i matematycznej. Wszystkim uczniom życzę powodzenia, a nauczycielom wspaniałych wyników.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska


Spotkanie z ratownikiem WOPR

   Dnia 24 maja 2012 roku odbyło się podsumowanie nauki pływania i spotkanie z ratownikami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Uczestnikami zajęć byli uczniowie klasy drugiej. Każdy uczeń otrzymał certyfikat nauki pływania, a niektórzy z nich zdobyli karty pływackie. Odbył się także pokaz z ratownictwa wodnego i pogadanka dotycząca bezpieczeństwa korzystania z basenów wodnych podczas wakacji.
   Wszystkim nagrodzonym gratuluję!
   Dziękuję panu Zbigniewowi Zdzitowieckiemu- ratownikowi za całoroczną współpracę oraz nauczycielom naszej szkoły pani Barbarze Mantyk i panu Aleksandrowi Stachów za efektywną naukę pływania uczniów klas drugich.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
   
   
   
fot. Honorata Kryszewska

 
STOPKA