SP1 Aktualności Ja Polak Europejczyk 2012 wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ja Polak Europejczyk 2012

   17 maja 2012 r. odbył się jubileuszowy X Międzyszkolny Turniej „Ja Polak Europejczyk” pod hasłem – Kocham Cię Polsko. Pierwszoklasiści ze wszystkich szkół zaprezentowali wysoki poziom wiedzy o Unii Europejskiej oraz o swojej ojczyźnie. Reprezentacje szkół przygotowały prezentacje miasta i ciekawszych miejsc Polski zachęcając do ich zwiedzania. Wszystkie zadania konkursowe wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestników, którzy poprzez zabawę wykazali się bardzo wysoką wiedzą na temat swojej Ojczyzny i Unii Europejskiej.
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Cezary Sułkowski i Halina Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA