SP1 Aktualności Ostatnie dni wakacji piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ostatnie dni wakacji

   Wszystko wskazuje na to, iż koniec wakacji (tak, niestety, to już koniec!), będzie niezwykle ciepły i słoneczny. Wykorzystajmy ten czas, tym bardziej, że tegoroczne lato, choć zdecydowanie lepsze od zeszłorocznego, nie rozpieszczało nas. Zabawy na podwórku, wyprawy rowerowe, wyprawy nad rzekę czy jezioro, spacery, wyjazdy pomnóżmy razy dwa lub trzy. Chwytajmy ciepłe promienie słoneczne, wypoczywajmy aktywnie, wieczorem padajmy na łóżko ze zmęczenia!
   Zapraszam także do obejrzenia kilku zdjęć zrobionych przeze mnie w lipcu i w sierpniu.
   Do zobaczenia we wrześniu!
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac

UWAGA RODZICE
 
 


Szkolny Zestaw Podręczników na rok szkolny 2012/2013


klasa 1

klasa 2

klasa 3

klasa 4

klasa 5

klasa 6 

Zestaw podręczników - wszystkie klasy
 
STOPKA