SP1 Aktualności Akademia moczykija - pierwsze spotkanie czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Akademia moczykija - pierwsze spotkanie

   W dniu 26.09.12 r. odbyło się pierwsze spotkanie „Akademii moczykija” z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach. Zostaliśmy mile zaskoczeni wysoką frekwencją, w spotkaniu wzięło udział 5 dziewcząt i 21 chłopców z klas 2-6. Obecnych było także dziesięcioro rodziców.
   To pierwsze zajęcia z dziećmi. Opowiedzieliśmy im, o czym będą się uczyć, a następnie odpowiedzieliśmy słuchaczom na ich pytania. Spotkanie rozpoczęło się słodkim poczęstunkiem. Pod koniec każdy uczestnik otrzymał „Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW” oraz pierwszą kartę z prezentacją ryby, którą poznają bliżej na następnych zajęciach - będzie nią szczupak.
   Spotkanie było również lekcją dla prowadzących. Dopatrzyliśmy się w swojej pracy pewnych niedociągnięć organizacyjnych, ale dzięki temu wiemy, co poprawić podczas kolejnych zajęć, aby były ciekawsze i bardziej zajmujące dla uczestników.
   Pierwsze spotkanie prowadzili: Adam Zakrzewski (instruktor), Piotr Drzus (instruktor), Bronisław Galowski (opiekun) oraz Zbigniew Dudek (Prezes koła PZW nr 3 w Żarach).
Piotr Drzus
fot. Piotr Drzus
 
STOPKA