SP1 Aktualności Sportowe zmagania wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Sportowe zmagania

   W dniu 15 listopada 2012 roku w ramach „Dni Otwartych” zorganizowaliśmy zajęcia i zabawy sportowe. Udział wzięli uczniowie klas I i grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr7 w Żarach. Konkurencje sportowe przygotowali nauczyciele-wychowawcy klas pierwszych. Były to: bieg przez plotki, skoki z piłeczką, wyścigi rzędów, zabawa w rymy, układanie z figur geometrycznych ciekawych budowli. Wszystkie przeprowadzone konkurencje cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i uczestników spotkania tj. ich rodziców. Na koniec „olimpijskich zmagań” każde dziecko otrzymało nagrodę, a pamiątką jest wspólne zdjęcie.
   Dziękuję wychowawcom klas pierwszych za przygotowanie imprezy sportowej, dzieciom z przedszkola za aktywny udział i rodzicom za wspaniały doping.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA