SP1 Aktualności Spotkanie Wigilijne wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Spotkanie Wigilijne

   Wigilia tuż, tuż… Czekamy na nią przez cały rok. Przeżywamy radość z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Robimy ozdoby choinkowe, wybieramy prezenty dla najbliższych.
   Zaprosiliśmy dzieci z grupy 5-6 latków z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Żarach na spotkanie wigilijne połączone z jasełkami. Uczniowie naszej szkoły przygotowali przedstawienie, wiersze, mówili o tradycjach i zwyczajach świątecznych. Wszystkim złożyli życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a na koniec zaprosili do śpiewania wspólnych kolęd. Przedszkolaki zaprezentowali piosenkę o Świętym Mikołaju, który w noc wigilijną przynosi podarunki. Wspólne spotkanie zakończyliśmy poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców naszej szkoły. Dziękuję nauczycielom za przygotowanie części artystycznej, a rodzicom za słodki poczęstunek. Wesołych Świąt, radości przy wspólnym, wigilijnym stole i prezentów pod choinką. Z serdecznymi życzeniami!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA