SP1 Aktualności XI Mikołajkowy Turniej Sportowy sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

XI Mikołajkowy Turniej Sportowy

   W dniu 10 grudnia w naszej szkole odbył się kolejny już XI Mikołajkowy Turniej Sportowy. Do zawodów przystąpiło 64 zawodników. W tym roku zaprezentowali się drugoklasiści. W turnieju brały udział cztery drużyny. Podczas imprezy nie brakowało emocji i dobrej zabawy. Było 7 konkurencji do pokonania. Mikołajkowy Turniej dostarczył wszystkim uczestnikom wiele radości. Był też doskonałą lekcją zdrowej rywalizacji i poprawnego kibicowania. Zwycięzcy otrzymali dyplomy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportowe zachowanie się, jak i sportową rywalizację oraz gratulujemy wyników.
Prowadzący:
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Halina Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA