SP1 Aktualności Zajęcia plastyczne „Bezpieczna szkoła – Bezpieczny Uczeń” wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zajęcia plastyczne „Bezpieczna szkoła – Bezpieczny Uczeń”

   W ramach realizowanego w naszej szkole programu „Bezpieczna szkoła - Bezpieczny Uczeń” przeprowadzone zostały na powyższy temat lekcje plastyki -dla uczniów klas IV - V oraz zajęcia plastyczne - dla dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej.
   Uczniowie, pracując na formacie A4 stosowali takie formy plastyczne, jak: ilustracja, komiks, plakat. Starali się wychwycić i zilustrować sytuacje pożądane a także takie, które mogłyby stanowić zagrożenie dla nich i ich rówieśników podczas pobytu w szkole.
   Dzieci pracowały z zapałem, swoje pomysły konsultowały między sobą bądź z nauczycielem. Z wykonanych prac powstała wystawka na holu szkoły.
Andrzej Woźniak
fot. Andrzej Woźniak
 
STOPKA