SP1 Aktualności Sukces „Świetlików” w Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Sukces „Świetlików” w Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych

   Dnia 11 grudnia 2012 roku odbył się VII Przegląd Teatrów Profilaktycznych, którego celem jest popularyzowanie wiedzy na temat sposobów zapobiegania zjawiskom agresji i przemocy, promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji, a także upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych.
   W przeglądzie wzięło udział 19 grup teatralnych. Wśród szkół podstawowych uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi. „Świetliki” zajęły I miejsce. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie o tematyce antynikotynowej pt. „Pinokio ma kłopoty”, które bardzo się spodobało.
   „Świetliki” wystąpiły w składzie: Magda Dawczyk, Kacper Popowski, Wiktor Zdzitowiecki, Marysia Ujazdowska, Fabian Brzozowski, Kinga Krekora, Malwina Ujazdowska, Emilka Żelazek, Zuzia Matuszewska, Ola Sinkiewicz, Natalia Kuziemska.
Małgorzata Łukowska
fot. Małgorzata Łukowska
 
STOPKA