SP1 Aktualności „Bezpieczny lód” i nauka pływania piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„Bezpieczny lód” i nauka pływania

   Dnia 3 stycznia 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu: „Bezpieczne ferie zimowe, bezpieczny lód”. Konkurs został ogłoszony przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Straż Miejską w Żarach. Uczniowie naszej szkoły zdobyli dwadzieścia (20) nagród. Przedstawiciele w osobach: Komendant Straży Miejskiej - p. Agnieszka Pawłow, p. Teresa Kacprzak oraz WOPR - p. Zbigniew Zdzitowiecki wręczyli uczniom nagrody za wykonanie najciekawszych prac plastycznych. Zapraszamy do obejrzenia wystawy!

* * *

Podsumowanie nauki pływania klasy - 2b i 2c oraz pokaz ratownictwa. Uczniowie po intensywnej nauce pływania zdobyli certyfikaty, a trzynastu (13) spośród nich karty pływackie. Wszystkim uczestnikom nauki pływania pogratulował pan Zbigniew Zdzitowiecki- Starszy Ratownik WOPR-u. Następnie odbył się pokaz ratownictwa wodnego. Dziękuję nauczycielom - p. Barbarze Mantyk i p. Aleksandrowi Stachów za przygotowanie uczniów w zakresie pływania oraz p. Zbigniewowi Zdzitowieckiemu za owocną współpracę z naszą szkołą.
Wicedyrektor szkoły 
Honorata Kryszewska
fot. Aleksander Stachów
 
STOPKA