SP1 Aktualności Bal karnawałowy! poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Bal karnawałowy!

   W Szkole Podstawowej nr 1 dnia 4 stycznia 2013 roku odbył się bal przebierańców. Byli królowie, piraci, damy, biedronki, cyganki, karatecy, każdy z uczestników balu zaprezentował swój strój i taniec. W rytm muzyki ruszyła wielka lokomotywa, a za nią wąż, następnie powstawały coraz to większe koła. W trakcie zabawy odbywały się ciekawe konkursy. Radości nie było końca, wszyscy doskonale się bawili. Humory dopisały, a przepiękny wystrój sali wprowadził każdego w dobry nastrój.
Życzę Wszystkim wspaniałego karnawału!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA