SP1 Aktualności Krótka refleksja na temat balu karnawałowego piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Krótka refleksja na temat balu karnawałowego

   Zabawa, tańce, średniowieczne jarmarki, odpusty, festiwale od bardzo dawna stanowiły okazję do rozrywki i odpoczynku. Także w naszej szkole na kilka godzin zapomniano o obowiązkach, ocenach, podręcznikach, zeszytach i sprawdzianach. W piątek, 4 stycznia 2013 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach bal karnawałowy. Rządził pirat-wodzirej, który, trzeba przyznać, bardzo skutecznie dbał o to, by poziom szaleństwa oraz poziom uśmiechu na twarzach uczniów nie spadały poniżej normy. Zdjęcia udowodnią Wam, iż zabawa była przednia, a przebrania uczniów zapierały dech w piersiach.
   Koniec i bomba, kto nie tańczył i nie bawił się – ten trąba!
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA