SP1 Aktualności Dzień Bezpiecznego Internetu 2013 czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dzień Bezpiecznego Internetu 2013

   5 lutego 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Żarach odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu DBI 2013. Na uroczystość przybyli: Zastępca Burmistrza Miasta pan Edward Łyba, p. Sylwia Tyburska z Komendy Powiatowej Policji, p. Barbara Pieszak z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Tematem przewodnim DBI 2013 były prawa i obowiązki cyfrowego obywatela, który ma prawo wykorzystywać potencjał sieci do samorealizacji, nauki, zabawy, ale jednocześnie ponosi odpowiedzialność za swoje działania w Internecie. Uczniowie wykonali prace w kategoriach: plakat i prezentacja komputerowa. Dyrektor SP 8 p. Tomasz Muńko wręczył nagrody, medale, dyplomy i podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu oraz dla nauczycieli, którzy kierowali pracą uczniów. Uroczystości towarzyszył występ teatrzyku Eko Cwaniak.
   Uczennice naszej szkoły: Angelika Stankiewicz kl. 6d (laureatka) i Gabriela Wyszyńska kl. 6c (wyróżnienie) otrzymały nagrody w kategorii prezentacja.
 Cezary Sułkowski
fot. Uczniowie SP8
 
STOPKA