SP1 Aktualności Wizyta 5 - latków piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wizyta 5 - latków

   Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Żarach zostały zaproszone na lekcje do klas pierwszych. Każde dziecko miało możliwość uczestniczenia w zajęciach. Wychowawczynie klas pierwszych przygotowały lekcje z edukacji polonistycznej i matematycznej. Dzieci odpowiadały na pytania, dzieliły wyrazy na sylaby, liczyły, rozwiązywały zagadki i malowały. Wszystkie wykonały prawidłowo zadania. W nagrodę otrzymały słodycze. Byłyśmy pod wrażeniem, że 5-latki potrafiły tak ładnie pracować i doskonale czuły się w towarzystwie pierwszoklasistów i ich nauczycieli. Będziemy kontynuować naszą współpracę.
   Zapraszamy Dzieci i ich Rodziców do naszej szkoły na „Dni Otwarte”, które odbędą się 21 marca 2013r. o godz. 16.30.
Wicedyrektor - Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA