SP1 Aktualności Mutlimedialne lekcje języka angielskiego czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Mutlimedialne lekcje języka angielskiego

   Nauka języków obcych nigdy wcześniej nie była tak łatwa i przyjemna jak obecnie! W odpowiedzi na nieustanny postęp technologiczny, nasza szkoła również idzie z duchem czasu i wprowadza nowoczesne rozwiązania w edukacji, w tym w nauce języka angielskiego. Wykorzystywanie multimedialnych materiałów edukacyjnych daje uczniom szansę na doskonalenie umiejętności językowych nie tylko w trakcie zajęć, ale również w domu.

   Lekcje z wykorzystaniem multimediów są realizowane we wszystkich klasach. Dodatkowo w klasie V dzieci mogą uczestniczyć w innowacji pedagogicznej (typu blended-learning) z języka angielskiego z wykorzystaniem platformy e-learningowej FunEnglish.pl (http://funenglish.pl/) oraz strony internetowej (http://jezykangielskiwsp1. wordpress.com/).

   W trakcie zajęć uczniowie poznają i utrwalają nowy materiał językowy poprzez oglądanie krótkich filmów i historyjek, a następnie rozwiązywanie zadań interaktywnych. Uzupełnieniem tego są także piosenki oraz gry multimedialne.

   Nasza szkoła zajmuje 1. miejsce w województwie lubuskim i wielkopolskim oraz 9. miejsce w Polsce w rankingu szkół korzystających z platformy e-learningowej FunEnglish.pl! W sumie na nauce angielskiego uczniowie spędzili już 628 godzin 32 minuty 37 sekund. Średni czas spędzony na nauce angielskiego wynosi 3 godziny 9 minut 31 sekund.
Karolina Wojtiuk
fot. Karolina Wojtiuk
 
STOPKA