SP1 Aktualności e-Dziennik piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

e-Dziennik
 

 
Podczas pierwszego logowania posługujemy się jednorazowym hasłem, które otrzymaliśmy wraz z loginem. System poprosi nas o zmianę hasła na własne, indywidualne, będące kombinacją liter i cyfr oraz składające się z co najmniej 8 znaków, które należy zapamiętać. 

Po wpisaniu swojego hasła należy podać własny adres email co umożliwi, w przypadku zapomnienia hasła, przesłanie go na podany adres. Jeśli adres email nie zostanie uzupełniony, jedynym sposobem ponownego otrzymania hasła będzie jego odbiór osobisty w szkole. 

Każdy użytkownik posiada własne konto w systemie dziennika elektronicznego, za które osobiście odpowiada. Należy dokładnie zapoznać się z POMOCĄ i REGULAMINAMI dostępnymi po zalogowaniu się na swoje konto w szczególności z regulaminem korzystania z Systemu. 
STOPKA