SP1 Aktualności FINAŁ KONKURSU EKOLOGICZNEGO środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

FINAŁ KONKURSU EKOLOGICZNEGO
DLA KLAS 4, 5 i 6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

   Dnia 9.04.2013 r. w Urzędzie Miejskim odbyło się rozstrzygniecie konkursu ekologicznego zorganizowanego przez Straż Miejską pod patronatem Burmistrza Miasta Żary pod nazwą „Troszczę się o czystość swojego środowiska - Żary moje piękne, czyste miasto”.
   Uczniowie wykonali prace z surowców wtórnych. Gry planszowe, kosze, skarbonki, lampiony, instrumenty muzyczne, meble, ozdoby czy też zabawki to tylko niektóre z pomysłów. Wyróżniono prace uczniów z naszej szkoły: Aleksandry Demidowicz i Niny Pawłow z kl. IV b, Emilii Miszkiel z kl. IV a oraz Piotra Bojakowskiego z kl. V b.
Gratulacje!
Teresa Mierzwińska
fot. Teresa Mierzwińska
 
STOPKA