SP1 Aktualności Wiosna, wiosna, ach, to ty! piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wiosna, wiosna, ach, to ty!

   No i w końcu nadeszła upragniona, wyczekiwana, spóźniona, ciepła, słoneczna WIOSNA. Wprawdzie w najbliższych dniach znów ma się ochłodzić, ale nie będzie to już to samo, co serwowała nam tegoroczna zima. Nasze dzieci (czyli Wy i Wasze dzieci ;-) najprawdopodobniej doczekają czasów, gdy klimat, pogoda w Polsce nieco się zmienią. Na pewno pojawi się więcej gwałtownych zjawisk atmosferycznych, ponoć po zimie ma być od razu lato. Zobaczymy. A na razie zajmijmy się hic et nunc (czyli tym, co tu i teraz). Zanim zaprezentuję Wam piękno wiosny utrwalone na fotografiach – kwiaty, jasnozielone liście, przyrodę w całej okazałości – zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć żab. Wybrałem się ostatnio na spacer z aparatem i to one, jako pierwsze, mnie przywitały, stając się prawdziwym zwiastunem wiosny. Tylko nie mówcie, że są brzydkie, okropne i w ogóle „fuj” ;-)
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA