SP1 Aktualności Finał Konkursu Mam 6 lat w Gorzowie Wielkopolskim piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Finał Konkursu Mam 6 lat w Gorzowie Wielkopolskim

   25.03 2013 roku w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie odbyła się gala finałowa lubuskiej edycji konkursu „Mam 6 lat”. Celem konkursu była popularyzacja obniżenia wieku szkolnego, ukazanie jakie umiejętności uzyskuje dziecko w wieku 6 lat w szkole, sukcesy tychże uczniów, a także ukazanie najciekawszych doświadczeń rodziców dzieci sześcioletnich.
   W uroczystości wziął udział wiceminister edukacji Przemysław Krzyżanowski, a także wicewojewoda Jan Świrepo, lubuski kurator oświaty Bogna Ferensztajn, wicekurator Radosław Wróblewski, władze miasta Gorzowa oraz dyrektorzy szkół, nauczyciele i finaliści.
   Z pośród 331 nadesłanych do konkursu prac, wyróżnienie otrzymała nasza uczennica Marysia Ujazdowska z klasy 2d, która napisała wiersz pt. „Moja klasa”. Marysia otrzymała nagrodę książkową, pluszowego misia oraz dyplom za udział w konkursie. Cieszymy się bardzo z wyróżnienia i serdecznie gratulujemy! Natomiast pozostałym uczestnikom konkursu z naszej szkoły bardzo dziękujemy.
Monika Majerska
fot. Monika Majerska
 
STOPKA