SP1 Aktualności Ogólnopolski konkurs ZUCH poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ogólnopolski konkurs ZUCH

   Dnia 19 marca 2013 r. uczniowie kl. 1 i kl. 2 po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie ZUCH. Z kl. 1 sprawdzian pisało 15 uczniów pod kierunkiem p. I. Wiącek, a z kl. 2 - 30 uczniów w obecności p. K. Ardelli.
   Sprawdziany konkursowe składały się z 21 pytań. Treść obejmowała elementy edukacji polonistycznej, społeczno - przyrodniczej i matematycznej. Wykonanie zadań wymagało od uczniów ogólnej wiedzy z różnych dziedzin, umiejętności czytania ze zrozumieniem, dobrej koncentracji i odpowiedniego tempa pracy.

Laureatami konkursu ZUCH zostali:
 
 Maciej Jasinowski   1a
 Martyna Góra  1b 
 Kornelia Kostecka  1b 
 Julia Gruchot   2a 
 Aleksandra Micinowska  2a 

   Pozostali uczniowie również wykazali się dużymi umiejętnościami i otrzymali dyplomy uznania. Ogółem w Polsce w ogólnopolskim konkursie ZUCH dla kl. 1 wzięło udział 3 787 uczniów, a w ZUCHu dla kl. 2 – 4 686.
   Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i zachęcamy uczniów do wszechstronnego pogłębiania wiedzy i wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursów.
Kazimiera Ardelli
 
STOPKA