SP1 Aktualności Lekcja pokazowa czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Lekcja pokazowa

Wzięliśmy udział w Wojewódzkim Konkursie "Sześciolatek w szkole - metody czynnościowe fundamentem pracy nauczyciela z dzieckiem sześcioletnim". Organizatorem konkursu jest Lubuski Kurator Oświaty. Celem konkursu jest m. in. promowanie dobrych praktyk nauczycielskich dotyczących pracy z dzieckiem 6-letnim. Po zakwalifikowaniu się do drugiego etapu konkursu podjęliśmy zadanie dotyczące realizacji zajęcia edukacyjnego obserwowanego przez Komisję Konkursową (zgodnie z przesłanym do Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim scenariuszem). Uczniowie klasy 1c aktywnie pracowali, a także bawili się w czasie tego zajęcia. Treść ich działań zawarta była w tytule scenariusza: "Kto sprytu używa, z matematyką nie przegrywa!" Wychowawca klasy 1c
Lekcja pokazowa
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA