SP1 Aktualności „2013 Rokiem Juliana Tuwima” sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„2013 Rokiem Juliana Tuwima”

   W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” i obchodów Roku Juliana Tuwima dn. 14 czerwca 2013 r. zorganizowano imprezę czytelniczą pod hasłem „Spotkanie z wierszami Juliana Tuwima”, której celem było przybliżenie postaci poety i przypomnienie jego znanych wierszy, czytanych przez uczniów. Imprezę uatrakcyjniło przedstawienie w wykonaniu dzieci z kółka teatralnego „Świetliki” oraz wspólne zabawy muzyczno-ruchowe. Imprezie towarzyszyła wystawa na temat życia i twórczości poety. Wyeksponowane zostały również prace plastyczne, ilustrujące jego znane wiersze wykonane przez uczniów klas I-III.
Małgorzata Łukowska
Jolanta Koch
fot. Jolanta Koch
 
STOPKA