SP1 Aktualności Pocztówki z wakacji piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Pocztówki z wakacji

   Lipiec i sierpień to czas wypoczynku, ale od razu trzeba dodać – najlepiej, gdyby był to aktywny wypoczynek. Jazda na rowerze, spacery, wędrówki po lesie czy plaży. No i oczywiście – tylko i wyłącznie z aparatem fotograficznym w ręku. Warto utrwalać piękno przyrody, już za dwa, trzy miesiące nie będzie okazji do robienia zdjęć cudom natury, które ujawniają się tylko wiosną, latem i wczesną jesienią. Jeszcze tylko kilka dni wolnego, zachęcam więc do wyjścia z domu i obserwowania piękna Ziemi. Pamiętajcie przy tym o zasadach bezpieczeństwa. Zapraszam też do obejrzenia garści zdjęć-widokówek z wakacji…

…z pobytu na wsi…
 

…z wędrówek brzegiem królestwa Posejdona…


…z rowerowej wyprawy z Żagania do Zielonego Lasu w Żarach przez Siodło, dawne Kunice i Łaz, podczas której mogłem bliżej poznać historię naszych ziem.
 
Piotr Pałac
 
STOPKA