SP1 Aktualności Rok szkolny 2013-2014 niedziela, 16 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Rok szkolny 2013-2014

   W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim – uczniom, ich rodzicom i opiekunom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym – dużo sił i wytrwałości w wykonywaniu zwykłych, codziennych obowiązków. To one bowiem składają się na coś większego, na sukces w wychowywaniu, w nauce, sukces, który daje mnóstwo satysfakcji i radości.

   A więc: kochajmy poniedziałki i wczesne wstawanie, nie zapominajmy piórników, książek i zeszytów, róbmy lekcje przed wyjściem na dwór lub przed uruchomieniem ulubionej gry; szanujmy się wzajemnie, uśmiechajmy się, uczmy się, a czerwiec nadejdzie szybciej, niż myślimy ;-)

   Na zachętę, prezentowany już na stronie internetowej naszej szkoły, człowiek-orkiestra, który, to wyraźnie widać, kocha to, co robi. I my kochajmy to, co robimy przez dziesięć miesięcy naukowych zmagań.
Administratorzy

 
STOPKA