SP1 Aktualności Współpraca międzynarodowa – Program eTwinning sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Współpraca międzynarodowa – Program eTwinning

   Nasza szkoła bierze udział w programie eTwinning. W tym roku szkolnym nawiązaliśmy współpracę z Hiszpanią, Czechami i Chorwacją. Będziemy uczyć się języka angielskiego, wykorzystując nowoczesną technologię.

   Projekt jest realizowany w klasie IA i IC na lekcjach języka angielskiego. Uczniowie uczą się języka angielskiego, wykorzystując nowoczesną technologię. Kontaktują się i wymieniają materiały z kolegami z zagranicy.


   Życzę samych sukcesów i owocnej współpracy,
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego


Czym jest eTwinning?

eTwinning to społeczność szkół w Europie.


eTwinning powstał specjalnie dla szkół i przedszkoli, stwarzając możliwość międzynarodowej współpracy i wspólnej realizacji projektów edukacyjnych dla uczniów. Program oferuje wiele różnorodnych korzyści. Uczniowie naprawdę lubią eTwinningowe lekcje, ponieważ w zajmujący sposób i na żywo uczą się języków, doskonalą umiejętności komputerowe, poznają kulturę i historię innych krajów.

 
STOPKA