SP1 Aktualności Karate w naszej szkole piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Karate w naszej szkole

    W środę, 18 września 2013 r., odbył się w naszej szkole pokaz sztuki walki karate. Słowo to oznacza „pustą rękę”. Mieszkańcy jednej z japońskich wysp wymyślili ten sposób walki jako metodę samoobrony bez użycia broni. Dziś jest ona znana na całym świecie, co zresztą było widać po Waszych twarzach - pełnych zapału, fascynacji i podziwu dla autorów pokazu.
   Pamiętajcie jednak - karate ma służyć do obrony, nie do ataku. Prawdziwy karateka to osoba broniąca słabszych, zdyscyplinowana! Mamy nadzieję, iż ci, którzy zapisali się po środowym pokazie na karate, będą o tym pamiętać!
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski
fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski
 
STOPKA