SP1 Aktualności Wyniki konkursu plastycznego piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wyniki konkursu plastycznego
„Bezpieczne wakacje pędzlem malowane”


   Dzieci dzielą się swoimi wspomnieniami z udanych wakacji. Najważniejsze jest to, że oprócz zabawy najmłodsi coraz częściej dostrzegają niebezpieczeństwa, które mogą napotkać podczas letniego wypoczynku. Do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. dotarło 227 prac plastycznych z całego województwa lubuskiego. Dzieci miały za zadanie wykonać rysunek ukazujący bezpieczny pobyt na wakacjach, bezpieczną podróż, bezpieczne zabawy wakacyjne. W konkursie zostały przyznane 3 miejsca oraz wyróżnienia. Z naszej szkoły SP1 wysłaliśmy z kl. I-III 60 prac. Wyróżnienie dla swojej pracy plastycznej pt. „Bezpieczne wakacje nad wodą” otrzymał Jakub Saniuk uczeń klasy trzeciej. Serdecznie mu gratulujemy, a następny konkurs już za rok. Zapraszam do udziału w konkursie plastycznym.
Opiekun konkursu plastycznego
Irena Wiącek
 

Galeria prac uczniów
 
STOPKA