SP1 Aktualności „WF z klasą” - Tydzień ruchu wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„WF z klasą” - Tydzień ruchu

   W piątek 11.10.2013 r. zakończyliśmy TYDZIEŃ RUCHU w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach. Dzieci podsumowały nasze działania, wskazały ich zalety, zwróciły także uwagę na różnorodność dyscyplin związanych z ruchem. Dużą aprobatę zyskały zajęcia na skate-parku i pokaz własnych umiejętności sportowych. Nordic walking zdobył uznanie i został wyróżniony przez uczniów jako wspaniały pomysł na zdobycie kondycji. Zabawa piłkami to radość i relaks dla dzieci, a biegi wskazały to, nad czym powinniśmy jeszcze popracować.
   Dziękuję uczniom za udział i zabawę.
Pozdrawiamy Elżbieta
Jusińska Barbara Mantyk
fot. Elżbieta Jusińska
 
STOPKA