SP1 Aktualności Owocowe szaszłyki sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Owocowe szaszłyki

   W naszej szkole funkcjonuje także oddział przedszkolny, który również realizuje program związany ze zdrowym odżywianiem. Współpracując z nauczycielką owego oddziału, zostaliśmy zaproszeni na pokaz owocowych szaszłyków. Dzieci starały się je wykonać jak najlepiej, ponieważ dodatkową motywacją była obecność specjalnego gościa, który nadzorował przedsięwzięcie – babcia uczestniczki konkursu. Bardzo dziękujemy za współpracę z naszą szkołą, mamy nadzieję, że wiele się od siebie nauczyliśmy. Zapraszamy do obejrzenia ciekawych zdjęć.
Pozdrawiamy!
Elżbieta Jusińska i Barbara Mantyk
fot. Elżbieta Jusińska i Piotr Pałac
 
STOPKA