SP1 Aktualności Wystawa jesienna wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wystawa jesienna

   Jesień to niezwykła pora roku, a jej niezwykłość to ogromna paleta barw. Barwy polskiej jesieni, nasi uczniowie z klas I- III utrwalili w pięknych bukietach jesiennych, dyniach, czy różańcach wykonywanych z kasztanów, dzikiej róży, żołędzi, jarzębiny, które zdobią hol naszej szkoły. Kompozycje jesienne miały na celu pokazanie uroku otaczanej nas przyrody, utrwalanie barw lata oraz zapachu jesieni. Od kilku lat organizowana jest jesienna wystawa i co roku budzi ona wiele emocji i zainteresowania przez uczniów, jak i przez rodziców. Wystawiane i tworzone bukiety oraz kompozycje są coraz piękniejsze. Cieszymy się, że uczniowie chętnie angażują się, tworzą prace i uczestniczą w jesiennej wystawie. Zachęcamy już do udziału w następnej wystawie, w przyszłym roku.
Organizatorzy wystawy
p. Honorata Świacka
p. Irena Wiącek  
fot. Honorata Kryszewska i Piotr Pałac
 
STOPKA